Als ondernemer (KMO's en vrije beroepen) kan je tot 50% besparen op het netto-bedrag van de kosten verbonden aan een opleiding door gebruik te maken van de KMO-portefeuille.
Hier zijn enkele voorwaarden aan verbonden:
De KMO-portefeuille is een subsidiemaatregel van de Vlaamse Overheid voor ondernemers om diensten, zoals opleidingen, te bevorderen. Via de website: www.kmo-portefeuille.be kun je een elektronisch subsidieportefeuille openen. SYNTRA Limburg is erkend als opleidingsverstrekker. Het erkenningsnummer is DV.O101814.
Onder opleiding wordt verstaan: onderricht gevolgd door de werkenden in de onderneming dat uitsluitend of hoofdzakelijk gericht is op het verbeteren van het huidige of het toekomstige bedrijfsfunctioneren van de ondernmeing. Beperkte catering van 25€/opleidingdsdag is toegelaten.
Voor de pijler opleiding is er maximum € 2.500 subsidie/jaar. Het minimum projectbedrag bedraagt € 100 netto.
Projectaanvragen dienen steeds te gebeuren binnnen de 14 kalenderdagen na de startdatum van de opleiding. Ondernemers dienen hun factuur niet af te wachten alvorens een projectaanvraag te doen. Nadat een projectaanvraag wordt behandeld en aanvaard (indien aan alle voorwaarden werd voldaan), ontvangt de ondernemer automatisch een verkoopfactuur.
Voor verdere informatie kan je terecht bij Nathalie Deroulou op het nummer 01128.60.53 of via mail: nathalie.deroulou@syntra-limburg.be