Bijscholing inbraakbeveiliging leidinggevend personeel

Binnenkort verschijnen nieuwe startdata & prijzen

Bijscholing inbraakbeveiliging leidinggevend personeel

Deze bijscholing is bedoeld voor iedereen die het reeds behaalde certificaat (basisopleiding), volgens de wetgeving voor een nieuwe periode van 5 jaar dient te verlengen. Zowel het leidinggevend als het uitvoerend personeel moet een (opfris) bijscholingscursus volgen. 

Binnenkort verschijnen nieuwe startdata & prijzen

In detail

Installateurs die reeds houder zijn van een certificaat en hun erkenning voor een nieuwe periode van vijf jaar willen verlengen.

Attest geslaagd voor de basisopleiding + attest goed gedrag en zeden af te leveren voor aanvang van de cursus.

  • Evolutie van de wetgeving en de reglementering van de sector. P
  • rojectering en beveiligingsconcept.

De deelnemer die zonder enige afwezigheid de bijscholingscursus over 8 uren heeft gevolgd, ontvangt het 'getuigschrift van bijscholingscursus van leidinggevend personeel van een beveiligingsonderneming'. Het getuigschrift is geldig voor een periode van 5 jaar.

Heb je nog een vraag?

Nog iets niet duidelijk? Stel je vraag dan hieronder aan onze medewerkers en we helpen je graag verder.