Voltijdse dagopleiding Accountmanager
Ben je gebeten door sales en benieuwd naar de nieuwste marketingtechnologieën? Wil je deze twee feilloos op mekaar afstemmen en je marktwaarde verdubbelen? Volg dan deze opleiding en praat vanaf dag één mee met sales- en marketingmanagers. Leer tijdens deze opleiding je sterktes als agressieve ‘hunter’ of innemende ‘farmer’ kennen.
Locatie & startdata
Hasselt
26/09/2022
Inschrijvingsprijs
Duurtijd
- 1 jaar
Locatie
- Hasselt
Kenmerken opleiding
- Voltijdse dagopleiding
- Vlaams opleidingsverlof
Bespaar op je opleiding
- kmo-portefeuille
- Opleidingscheques
Heb je vragen over deze opleiding?
Over de cursus
Deze opleiding tot Accountmanager richt zich volledig op de nieuwe consument, nieuwe salestechnieken en het creëren van extra beleving. Vormt online verkoop een bedreiging voor fysieke verkoop of gaan ze net hand in hand? Je komt het te weten in deze voltijdse dagopleiding.
Een accountmanager is resultaatgericht, sociaal en ziet het gat in de markt. Een accountmanager is de intermediair tussen de klant en de organisatie die hij vertegenwoordigt. Hij moet er voor zorgen dat de klant krijgt wat hij wil én dat deze organisatie ook levert wat er is afgesproken.
Je hebt daarom een waaier aan competenties nodig om de sales- en de marketingstrategie van een bedrijf in goede banen te helpen leiden. Ook nieuwe klanten werven en prospecteren is belangrijk maar de nadruk ligt vaak op relatiebeheer en het uitdiepen van de klantenrelatie. Maar meer en meer speelt ook de vraag naar Customer Experience. Als lid van het salesteam dien je, net als een marketeer overigens, alles uit de kast te halen om de kritische klant te overtuigen van jouw product. Hier leer je hoe je dit aanpakt aan de hand van belevingscreatie.
Deze opleiding speelt zich niet alleen af in een klaslokaal, je zal ook de echte beleving van een accountmanager ontdekken door middel van bedrijfsbezoeken, de stage en gastcolleges.
Arbeidsmarkt:
Met dit diploma op zak ben je een absolute meerwaarde voor elk bedrijf. Je hebt alle kans op succes, want dit is een knelpuntberoep. Dat ontdek je alvast tijdens de stage, die bovendien al een unieke kans biedt om je carrière te lanceren!
Digitale opleidingscheques
Je kan opleidingscheques aanvragen voor deze opleiding. Hiervoor heb je volgende gegevens nodig. De aanvraag gebeurt via het WSE-loket
- ODB-nummer: ODB-Z00285/ODB-Z00488/ODB-Z00113
- Officiële opleidingsnaam : Verkoper / Verkoopster/Commercieel afgevaardigde/Customer experience manager
- Opleidingsverstrekker: Agentschap Innoveren en Ondernemen
Voor wie?
Doelgroep
Voor alle cursisten die gebeten zijn door sales & marketing en die zich hierin verder willen profileren.
Programma
Deze onderdelen krijg je:
VERKOPER (+/-132u)
- Persoonlijkheidsvorming
- Initiatie Marketing
- Verkooptechnieken
- Presentatietechnieken
COMMERCIEEL AFGEVAARDIGDE (+/-116 u)
- Account management
- Beheer klantenportefeuille en prospectie
- Commerciële communicatie en offerte opmaak
- Commercieel Engels (optioneel)
MARKETINGCOORDINATOR (+/-16 u)
- Influencer marketing
CUSTOMER EXPERIENCE MANAGER (+/- 200u)
- Introductie Customer Experience
- Customer Experience Management
- Presentatietechnieken
- Bedrijfs- en Beursbezoeken
- Toegepaste Bedrijfsvoering
EXTRA:
- Ondernemerschap: tijdens de lessen ondernemerschap wordt jouw ondernemingszin geprikkeld en gestimuleerd. Het opleidingspakket ondernemerschap bestaat uit o.a. futureproof ondernemen, financiële inzichten, toekomstgericht plannen en organisatie, opstartformaliteiten. Ontdek de ondernemer in jezelf en test je potentiële business idee meteen in de praktijk, begeleid door ervaren ondernemers!
- Stage (160u): jouw gouden ticket tot de arbeidsmarkt.
De lesdagen zijn verspreid over de weekdagen, om de beleving te maximaliseren worden er eveneens bedrijfsbezoeken georganiseerd. Deze kunnen ook in de weekends vallen. Ook buiten de lesuren zal je studiebelasting ervaren (eindproeven, eindwerken en presentaties).
Extra info
Bij de start van het cursusjaar krijg je een volledig overzicht van de lesmomenten. Hou er echter rekening mee dat er door onvoorziene omstandigheden wijzigingen kunnen plaatsvinden in het lessenrooster. Het is dan best mogelijk dat een inhaal les wordt gepland op een andere dag dan de gebruikelijke lesdagen.
Locatie & startdata
Hasselt
26/09/2022
Docenten
Inschrijvingsprijs
Inschrijvingsgeld voor deze opleiding*
* De vermelde prijs is de prijs voor het eerste cursusjaar.
Kosten lesmateriaal
Handboeken
Andere kosten
Bespaar op je opleiding
- kmo-portefeuille
De kmo-portefeuille is een subsidie van de Vlaamse Overheid waardoor je tot 30% van je inschrijvingsgeld kan recupereren. Lees hier hoe de KMO-portefeuille in zijn werk gaat.
- Opleidingscheques
Bespaar elk jaar tot 125 euro bij SyntraPXL. Meer informatie over opleidingscheques.
- Vlaams opleidingsverlof mogelijk
Dit is de hervormde versie van betaald educatief verlof. Alles over het Vlaams opleidingsverlof.
KMO-portefeuille
Erkende dienstverlener- MO* 827.82
- KO** 724.34
Netto verschuldigd bedrag voor:
* middelgrote ondernemingen
** kleine ondernemingen