Voltijdse dagopleiding Netwerkbeheerder
De netwerkbeheerder werkt bij ICT-dienstverlenende bedrijven of op de ICT-afdeling van andere bedrijven. Je bent eerst en vooral bezig met het beheer, het onderhoud en de beveiliging van netwerken. Je gebruikt daarvoor allerlei protocollen, besturings- en toepassingssoftware. Als netwerkbeheerder inventariseer je de eisen en wensen van het bedrijf of organisatie en bepaal je wat de mogelijkheden zijn.
Locatie & startdata
Genk T2-campus
20/09/2021
Inschrijvingsprijs
Sector
Duurtijd
- 1 jaar
Locatie
- Genk T2-campus
Kenmerken opleiding
- Voltijdse dagopleiding
- Vlaams opleidingsverlof
Bespaar op je opleiding
- kmo-portefeuille
- opleidingscheques
Heb je vragen over deze opleiding?
Ook beschikbaar als langlopende opleidingen
Over de cursus
Als netwerkbeheerder werk je zelfstandig, maar ook samen met collega’s. Je bent verantwoordelijk voor de technische inrichting van een netwerk en wordt beoordeeld op de resultaten. De netwerkbeheerder is een specialist en heeft vooral een uitvoerende en controlerende rol. Vanuit je specialisme adviseer je collega’s en/of opdrachtgevers.
Het traject netwerkbeheerder is modulair opgebouwd. Na de basismodule hardware/netwerken/operating systems kan je de opleiding netwerkbeheerder volgen die uit verschillende ondernemersmodules bestaat.
Benieuwd naar de jobmogelijkheden na deze opleiding? Cursist Tariq vertelt hier over zijn ervaringen met de cursus.
Digitale opleidingscheques
Je kan helaas op dit moment voor deze opleiding geen opleidingscheques aanvragen.
Voor wie?
Doelgroep
Er is geen specifieke voorkennis vereist, maar een gezonde interesse in de informaticawereld is helpt je een eind verder. Dit is bovendien ook een ideale opleiding voor bestaande informatici die zich willen omscholen of bijscholen.
Programma
IN VOLTIJDSE DAGOPLEIDING duurt de opleiding Netwerkbeheerder 1 jaar:
Netwerkbeheerder niveau 1 (264u)
- Hardware (40u)
- Basis Windows client (56u)
- Basis Windows server (56u)
- Basis Linux (56u)
- Basis Netwerken (56u)
Netwerkbeheerder niveau 2 (260u)
- Advanced Windows (100u)
- Advanced Linux (100u)
- Advanced Netwerken (60u)
Netwerkbeheerder niveau 3 (312u)
- Inleiding tot Cloud (24u)
- Windows netwerkservices (88u)
- Linux netwerkservices (88u)
- Interconnecties en projectmanagement (68u)
- Aanvulling Basis Netwerken (40u)
- Eindproef (4u)
Ondernemerschap
Tijdens de lessen ondernemerschap wordt jouw ondernemingszin geprikkeld en gestimuleerd. Het opleidingspakket ondernemerschap bestaat uit o.a. personal branding, digital marketing, financiële inzichten, verkoop, opstartformaliteiten. Ontdek de ondernemer in jezelf en test je potentiële business idee meteen in de praktijk, begeleid door ervaren ondernemers!
Slagen voor alle onderdelen van eenzelfde niveau is noodzakelijk om naar een hoger niveau te kunnen gaan.
Een eigen laptop is een must om deze opleiding te volgen. De laptop heeft min 16 Gb ramgeheugen en een 64 bit processor die VT (Virtual Technology) compatibel is.
Je voorziet best nog een budget van €160 voor extra materiaal / bedrijfsbezoeken
Extra info
Wist je dat je bij SYNTRA Limburg ook op kot kan? Ontdek hier meer.
Locatie & startdata
Genk T2-campus
20/09/2021
Inschrijvingsprijs
Inschrijvingsgeld voor deze opleiding*
* De vermelde prijs is de prijs voor het eerste cursusjaar.
Kosten lesmateriaal
Handboeken
Grondstoffen
Bespaar op je opleiding
- kmo-portefeuille
De kmo-portefeuille is een subsidie van de Vlaamse Overheid waardoor je tot 30% van je inschrijvingsgeld kan recupereren. Kijk hier hoe dit in zijn werk gaat.
- opleidingscheques
Bespaar elk jaar tot 125 euro bij SYNTRA Limburg. Meer informatie over opleidingscheques vind je hier.
- Vlaams opleidingsverlof mogelijk
Dit is de hervormde versie van betaald educatief verlof. Meer informatie over Vlaams opleidingsverlof vind je hier.
KMO-portefeuille
Erkende dienstverlener- MO* 922.75
- KO** 807.41
Netto verschuldigd bedrag voor:
* middelgrote ondernemingen
** kleine ondernemingen